Wpisany przez Administrator
|
poniedziałek, 30 marca 2015 15:51 |
TERAZ LIPNO 3-6 UKS SKĘPE
M.Bartczak 2, T.Strzelecki 1 - P.Orszak 1, A.Wiliński 1 P.Czyżewski 2, M.Krakowski 1 Pokłacki-sam.
BBS SKŁAD 7-6 GREEN TEAM
D.Mazurkiewicz 2 D. Jastrzębski 3 A.Gajewski 2 - K.Baranowski 3 A.Olszewski 3
DREAM TEAM 7-0 DRZEWIARZ BIS
D.Dabrowski 4, A.Kamiński 1, K.Szychulski 1, D.Gołębiewski 1
OSP KIKÓŁ 5-0 AGROMLECZ
B.Baranowski 1, K.Wróblewski 3, M. Obermeler 1
POWER RANGERS 5-0 BLUE BROTHERS
K.Stańczyk 1 D.Borowiecki 2 A.Wolman 1 M. Nadrowski 1 |
|
Wpisany przez Administrator
|
piątek, 20 marca 2015 17:22 |
START RUNDY WIOSENNEJ 12 KWIETNIA 2015
SPOTKANIE ORGANIZACYJNE KAPITANÓW
29 MARCA 2015 O 16:00
WSZELKIE ZMIANY W SKŁADACH DRUŻYN
TRZEBA ZGŁASZAĆ NA NIŻEJ ZAŁĄCZONYM
FORMULARZU.
|
Wpisany przez Administrator
|
niedziela, 19 października 2014 06:20 |
W meczu na szczycie KLO, którego stawką był fotel lidera po rundzie jesiennej, przysporzył nam wielu emocji i doprowadził do zmiany lidera rozgrywek. Drużyna Agromleczu swoją mądrą i uważną grą w obronie doprowadziła do pokonania obecnego lidera drużynę Dream Teamu (3:2). Rozczarowała, "ekipa" Power Rangers, która po świetnej rundzie spuściła z tonu i uległa słabiej notowanym UKS Skępe. Nie zawiodła za to drużyna OSP Kikół urządzając festiwal strzelecki z jednym z outside'rów stawki Blue Brohers (11:0). W pozostałych meczach zanotowano następujące wyniki : Drzewiarz rozgromił najsłabszą drużynę ligi BBS Skład (12:0), a Teraz Lipno zaaplikowało dziewięć goli tracąc tylko dwa drużynie Zielonych
POWER RANGERS 1-5 UKS SKĘPE
M. Krakowski 1 P.Czyżewski 2 P.Orszak 2 - D.Borowiecki 1
BLUE BROTHERS 0-11 OSP KIKÓŁ
D.Baranowski 2 R.Baranowski 2 M.Pawłowski 3 K.Wróblewski 3 P.Sztangierski1
AGROMLECZ 3-2 DREAM TEAM
T. Sadowski 1 S.Borkowski 2 - D.Dabrowski 2
DRZEWIARZ BIS 12-0 BBS SKŁAD
W.Ciechacki 1 A.Dykowski 8 T. Puskarz 3
GREEN TEAM 2-9 TERAZ LIPNO
M.Baranowski 1 K.Baranowski 1 - R. Wisniewski 4 S. Szajgicki 3 H. Kotkiewicz 2 |
Wpisany przez Administrator
|
niedziela, 12 października 2014 08:19 |
UKS SKĘPE 7-2 GREEN TEAM
P.Jaworski 1, P.Orszak 2, D.Małkiewicz 2 P.Czyżewski 2 - M.Baranowski 1, M. Małkiewicz sam.
TERAZ LIPNO 3-3 DRZEWIARZ BIS
H.Kotkiewicz 1J. Sikorski 1 K.Markowski 1 - A.Dykowski 1. T.Puskarz 1 H.Kotkiewicz sam
BBS SKŁAD 0-3 AGROMLECZ
wo.
DREAM TEAM 5-2 BLUE BROTHERS
P.Uzarski 3, S.Kalinowski 1, P. Żankowski 1 - Ł.Kukielski 2
OSP KIKÓŁ 2-4 POWER RANGERS
K. Wróblewski 1, P. Sztangierski1 - B.Baranowski 2 D.Borowiecki 1, Nadrowski1 |
|
|
|
|
Strona 10 z 29 |